Tule Virusse tööle!

Viru hotell on olnud üks Tallinna tuntumaid maamärke juba pool sajandit. 1972. aastal esimese pilvelõhkujana linna siluetti jäädavalt muutnud maja peidab endas erinevate põlvkondade tuhandeid lugusid ja legende.

Original Sokos Hotel Viru seisab kindlalt omal kohal Eesti hotellinduse ühe lipulaevana ka täna, olles 516 hotellitoaga endiselt Eesti suurim hotell. Lisaks majutusele on hotellis konverentsi- ja banketikeskus, Show & Dinner restoran Merineitsi ja Tex-Mex Amarillo, ööklubi Cafe Amigo, erinevaid baare-pubisid, kohvik ja terves maailmas unikaalne hotellimuuseum. Lõõgastust ja korralikku leili pakuvad 3 privaatsauna ning iluteenuseid esindab Viru Ilustuudio.

Original Sokos Hotel Viru kuulub Sokose hotelliketti, kus kokku on hotelle üle 50.

Tere tulemast legendi!

Vaata meie vabu töökohti, täida sooviavaldus

Sooviksid meie juures töötada?

Vaata meie vabu töökohti, täida sooviavaldus

Ei leidnud sobivat töökuulutust?

Praktikakoha taotlemiseks kirjuta airi.neemre@sok.fi

Meie hotellitüüp on ORIGINAL - mis see tähendab?

ORIGINAL väärtused:

Minult Sinule          Isikupäraselt Originaalne          Minu vastutan          Arenen ja arendan

Milline on ORIGINAL teenindus?

Südamlik           Mõistev          Ehe           Hoolitsev           Hooliv           Inimlik         Kohalikku väärtustav

Mis on Original hotell?

 • Original hotell hoolib oma inimestest, meil on sõbralik meeskond ja toetavad juhid. Tegutseme külalislahkuse äris. Meie eesmärgiks on ehe, julge ja müügile orienteeritud teenindus – iga päev ja iga hetk.
 • Original hotell saab kergesti omaseks - siin mõistetakse külaliste hingeelu ja tervitatakse kõiki, kui inimesi, mitte kui broneeringunumbreid.
 • Original hotell teenindab, hoolitseb ja hoolib – inimeselt inimesele.
 • Original by Sokos Hotels on tunnustatult kõige südamlikum hotellikett Soomes. Original hotellid asuvad linnakeskustes, teenindus on südamlikult vahetu, saunad soojad ja hommikusöögilaud rikkalik.
 • Iga Original hotell teenindab oma külalisi kohalik sära silmis, nii argi- kui pidupäeval.
 • Original hotelli on kerge tulla ja hõlbus armuda.

MEILE MEELDIB SIIN, SEST…

… KÕHT ON TÄIS JA TÖÖTADA ON HEA. Perekohvik, kohvi- ja veeautomaadid, toimivad töövahendid, ilusad tööriided. Töö vahetustega, paindlik töögraafik!

… SIIN ON TURVALINE. Töötajate transport ajal, kui ühistransport ei liigu. Stabiilne, tuntud ja traditsioonidega tööandja!

… OLEN SOKOSE HOTELLIKETI LIIGE. Meie kuuluvustunne, kokku hoidev meeskond. Saan käija tutvumas teiste Sokose hotelliketi hotellidega!

… MIND TUNNUSTATAKSE. Tagasiside ja tunnustus tehtud tööle vahetult juhilt. Kord kvartalis valime parimat kolleegi. Igakuiselt tunnustame töötajaid, kes on positiivselt üllatanud meie külalisi!

… SAAN ENNAST ARENDADA. Tublidel ja hakkajatel on võimalik liikuda oma tööalases karjääris edasi, võtta suuremat vastutust. Võimalus töötada erinevates osakondades, õppida uusi ameteid!

 • Arenguvõimalused

  Tublidele ja hakkajatele on palju võimalusi. Alustad hommikusöögiteenindajast võid areneda teenindusjuhiks. Arenedes uuele oskustasemele suureneb ka palk.

 • Boonused

  Kolmeastmeline palgasüsteem, tulemuspalga võimalus, erinevad müügivõistlused, tööjuubelite preemiad, perekondlike sündmuste meelespidamine.

 • Tervise hoidmise võimalused

  Osalemine terviseprogrammis, pakume sporditoetust, tulemas on ka lisa tervisekindlustuse võimalus, regulaarne töötervisekontroll.

 • Paindlikkus

  Võimalus on töötada nii täis- kui osakoormusega, paindlik töögraafik, töö sobib ka kooli kõrvalt. Paljud on valinud erinevates osakondades töötamise variandi.

 • Palju hüvesid

  Palju erinevaid kliendigrupi allahindlusi meie ja Prisma teenustelt. Väga soodne lõunasöök, kord aastas võimalus ööbida tasuta meie keti hotellis Soomes.

Original Sokos Hotel Viru töökohtade lühikirjeldused:

 • HOMMIKUSÖÖGITEENINDAJA
  Külaliste sõbralik ja professionaalne teenindamine hotelli hommiku – ja lõunasöögil Buffeelaua ja saali korrashoiu tagamine, toidu juurde viimine buffeelauale Mustade nõude koristamine laudadelt, nende panek nõudepesumasinasse, puhaste nõude toomine saali Armastus hommikute vastu, töö algusaeg ajavahemikul 5:30 – 7:00
 • KELNER/ETTEKANDJA
  Külaliste sõbralik ja abivalmis teenindamine restoranides ja baarides Menüü tutvustamine ja roogade soovitamine Tellimuste vastuvõtmine ja kööki edastamine Kokteilide ning muude jookide valmistamine ja serveerimine Klientidega arveldamine, töö kassaga
 • KOKK
  Toidu valmistamine vastavalt restorani menüüle Ettevalmistustööd järgmiseks päevaks
 • VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR
  Külaliste sõbralik ja professionaalne teenindamine hotelli vastuvõtus Külaliste soovide ja murede lahendamine Töö graafiku alusel nii päevasel kui öisel ajal, nii argipäevadel kui nädalavahetustel (vahetuse pikkus 10 – 12 tundi)
 • TEENINDUSJUHT
  Teenindusmeeskonna igapäevane juhtimine ja töö korraldamine Uute töötajate koolitamine ning töötajate arengu toetamine Külaliste rahulolu tagamine koostöös meeskonnaga Kaupade tellimine, tööaja planeerimine, graafikute koostamine Tööjõu planeerimine ja värbamine koostöös personaliosakonnaga Inventari- ja joogilao haldamine, inventuuride läbiviimine, aruandlus
 • KONVERENTSITEENINDAJA
  Külaliste sõbralik ja professionaalne teenindamine konverentsikeskuses ja restoranis Konverentsisaalide valmispanek kliendiüritusteks s.h. Laudade ja toolide teisaldamine Kohvipauside korraldamine Konverentsiruumide, inventari ja tehnilise toimivuse, puhtuse ning korrashoiu eest vastutamine Sõltuvalt tellimustest on töö graafiku alusel põhiliselt E-R alates 7:30, vajadusel ka nädalavahetusel
 • NÕUDEPESIJA
  Töö toimub nõudepesumasinaga Toidu valmistamisel kasutatavate pottide- pannide ja muu köögi inventari pesemine

Tutvu hotellinduse ametikohtadega Eesti Hotellide ja Restoranide Liidu videodest

Võta meiega ühendust

Original Sokos Hotel Viru asub Tallinna kesklinnas, aadressil Viru väljak 4