Prisma pakub arenguvõimalusi igaühele!

Prisma trainee programm

Prismas on palju võimalusi erineva töökoormusega päevaseks või ka öiseks tööks, tüki- ja hooajatööks. Selleks, et pakkuda noortele kiiret võimalust oma kaubandusalaste teadmiste täiendamiseks ja juhitöö õppimiseks on Prismas loodud trainee-arenguprogramm.

Prisma trainee-programmi läbis ka Rika Laan, kes peale erinevates valdkondades töötamist ning TEKO ja Eesti Hotelli- ja turismimajanduse erakooli lõpetamist jõudis paar aastat tagasi tööjõurendifirma teenust pakkudes Prisma riiulite vahele. Kaupluse juht märkas tema head pealehakkamist ning kutsus ta tööle Kristiine Prismasse. Seal vastutas Rika tiimijuhina puu-ja juurvilja osakonna eest. Kuna Prismas on traditsioon kõiki pakkumisel olevaid töökohti esmalt oma töötajatele reklaamida, nägi Rika oma e-kirjade hulgas ka trainee-programmi kuulutust.

Rika räägib sellest ise lähemalt: ”Kui nägin trainee-kuulutust ei olnud ma ise veel kindlasti selleks valmis, sest olin ju veel liiga roheline. Tõuke programmiga liituda sain ma oma kaupluse juhilt, kes soovitas proovida.”

Rika jaoks oli trainee-programm väga tihe, intensiivne ja põnev. Talle meeldis programmi vaheldusrikkus, koos teiste traineedega õpiti teooriat ja oskuste omandamine käis pidevalt kauplusi vahetades, proovida sai tööd ja tööde juhtimist nii hüpermarketis kui ka väiksemas Vanalinna supermarketis. Rika lisab: ”Alustasime kõige madalamalt ja liikusime järjest edasi. Iga tööprotsess tuli õppida selgeks erinevas kaupluses, seega olen tundma õppinud enamikku Prisma maju ja personali, tutvunud seetõttu väga toredate kolleegidega ning saanud ka sõpru. Olen hakanud nägema suuremat pilti, saanud juurde enesekindlust ja julgust. Tunnen, et olen täiesti õiges kohas ja soovin koos Prismaga edasi areneda.”

Sel aastal alustas Rika Laan Prismas projektijuhi tööd arendades nüüd juba süsteemi, mis muudab töögraafikute haldamist lihtsamaks.

———————————————————————————————————————————————————————————————–

Rika soovitab: Töö Prismas sobib kõikidele, kel tahtmist, indu ja huvi kaubanduses töötamise vastu – Prisma pakub hästi palju võimalusi teadmiste, oskuste ja kogemuste saamiseks. Soovitan kauplusetööd soojalt ka teistele, kes veel natuke kõhklevad või kahtlevad, astuda välja sellest mugavustsoonist ja haarata kinni Prismas pakutavatest võimalustest!

Share on social media

Paindlikkus on Prismas töötamisel võtmesõna

Kuidas olla edukas, kui ettevõte on nagu laev majanduse tormisel merel, …

Loe edasi

Jaekaubandus on noorte seas üha populaarsem suvine tööamps

Suvetöötajaid vajatakse teenindussektoris erinevatele positsioonidele, kuid tihtipeale on noorte esimeseks eelistuseks …

Loe edasi