Küpsised

Küpsiste kirjeldus

Küpsised on väikesed failid, mis salvestatakse teie seadmesse, kui külastate veebisaiti. Need meelde jätavad teie tegevused ja seaded (näiteks keele eelistused), et te ei peaks iga kord, kui saidile naasete, neid uuesti seadistama.

Küpsiste liigid

  • Tehnilised/Funktsionaalsed Küpsised: Need on vajalikud veebisaidi toimimiseks, olulised peamistele saidi osadele juurdepääsuks. Need parandavad ka veebisaiti, võimaldades erifunktsioone ja kohandamist.
  • Statistilised Küpsised: Koguvad anonüümseid andmeid külastajate käitumise ja veebisaidi kasutamise kohta, et parandada saidi toimivust.
  • Turundusküpsised: Esitavad külastajatele kõige asjakohasemaid reklaame, hindavad reklaamikampaaniate tõhusust ja loovad sihitud reklaamide jaoks profiile teistel saitidel, kogudes teavet mitteisikustatud viisil.

Küpsiste haldamine

Teil on võimalus blokeerida küpsiseid oma brauseri seadistuste kaudu, mis võib piirata või takistada küpsiste salvestamist. Pange tähele, et küpsiste blokeerimine võib piirata teie juurdepääsu teatud meie saidi osadele või funktsioonidele või kogu veebisaidile. Üksikasjalike juhiste saamiseks küpsiste haldamise ja kustutamise kohta vaadake www.allaboutcookies.org, www.youronlinechoices.com või oma brauseri Abi jaotist.

Küpsisepoliitika uuendused

Me võime küpsisepoliitikat vajadusel uuendada. Kõik muudatused postitatakse meie veebisaidile ja vajaduse korral teavitame teid brauseri teate kaudu.