Koolipingist Prismasse tööle ja kiire areng tiimijuhiks

Konstantin kandideeris Prismasse tööle keskkooli viimases klassis, soovides töötada õhtuti ja nädalavahetustel.

Rõõmsa üllatusena võeti temaga ühendust juba järgmisel päeva ning pakuti võimalust töötada paindliku graafikuga.
Esiotsa piima- ja puuviljaosakonnas kaupa välja pannud Konstantin lõpetas keskkooli heade hinnetega ning vähem kui 10 kuud peale tööle asumist tehti vahepeal juba vanemmüüjaks saanud Konstantinile ettepanek võtta rohkem vastutust ning asuda tiimijuhi ametikohale. Nüüd koordineerib tiimijuht Konstantin 5-6 inimese tööd, vastutades Rocca al Mare puu- ja köögiviljaosakonna kauba tellimise ja väljapaneku eest.

Kuigi teinekord tundub, et tööd on rohkem, kui ära teha jõuab, rõõmustavad Konstantini heatahtlikud ja abivalmis kolleegid, kellega koos saavad kõik ülesanded tehtud. Igapäevatöö täienduseks pakub Prisma lisaõpet ning täienduskoolitusi ning nendest tulenevat palgatõusu, innukamatele ka arenguvõimalusi erinevatel ametikohtadel teistes Eestis asuvates üksustes.

Prismas töötamise oluliseks lisahüveks on omatöötajatele pakutavad soodustused nii nii poes, peol kui trennis käimiseks. Nii saavad Prisma töötajad soodustusi Prisma püsivalt soodsate hindadega kauplustes, kontserni kuuluva Original Sokos Hotel Viru restoranides ja ööklubides ning erinevates spordiklubides.

Kuigi Konstantin peab plaani peatselt haridusteed jätkata, on turvaline teada, et Prismas jätkates jaguks tal tööd ja arenguvõimalusi küllaga, sest lähiaastatel üha uusi poode avada plaaniv Prisma on valmis panustama igasse töötajasse, kes ise selleks valmis on.

Tutvu meie tuletööle.ee värbamislehel Prisma tööpakkumistega lähemalt ja sul on ka võimalus tulla oma karjääri mitmekesistama, ennast ja Prismat arendama.

Share on social media

Paindlikkus on Prismas töötamisel võtmesõna

Kuidas olla edukas, kui ettevõte on nagu laev majanduse tormisel merel, …

Loe edasi

Jaekaubandus on noorte seas üha populaarsem suvine tööamps

Suvetöötajaid vajatakse teenindussektoris erinevatele positsioonidele, kuid tihtipeale on noorte esimeseks eelistuseks …

Loe edasi